Aktualności | Heat at Home

OSZCZĘDNOŚĆ I KOMPATYBILNOŚĆ

Tak, jak najbardziej! Z Heat at home ma ono miejsce już na etapie budowy.

Zastosowanie ogrzewania folią nie wymaga kotłowni ani komina. Oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale również powierzchnię. Zachowane złotówki przeznaczyć możemy chociażby na instalację fotowoltaiczną, dzięki której zyskamy zasilanie zarówno dla ogrzewania, jak i całego domu.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Czas to chyba nasza najcenniejsza waluta. Niestety w żaden sposób nie można jej dokupić ani wymienić.

Kompleksowa obsługa pozwala sprawić, że czas ten chociaż trochę zwalnia, natomiast jej brak często powoduje wiele niedomówień. A to właśnie niedomówienia powodują dużo problemów w trakcie prac, instalacji oraz co najgorsze również w późniejszym użytkowaniu.

WYGODA

Przede wszystkim decydujący się na takie rozwiązanie mogą praktycznie zapomnieć o jakiejkolwiek obsłudze i innych czynnościach zabierających ich cenny czas.

Do naszych obowiązków nie należy nic oprócz ustawienia na termostacie temperatury. Nic więcej nas nie interesuje. Nie ma żadnych czynności obsługowych, nie musimy martwić się o przeglądy. 

DARMOWA WIZJA LOKALNA

Staramy się dopasować do jego wymagań oraz zbudować przejrzystą makietę kolejnych działań.

Inwestor spotyka się z naszym przedstawicielem na terenie budowy i zapoznaje się z każdym elementem planowanej inwestycji. Takie spotkanie trwa od 30 minut do nawet godziny, a wszystko po to, by ustalić najdrobniejszy szczegół współpracy. Bez niedopowiedzeń i niejasności.

OGRZEWANIE DOMU LETNISKOWEGO

Zapewne inwestując w wakacyjne cztery kąty, zastanawiasz się – czy ogrzewać domek letniskowy? Nic dziwnego, to odwieczny problem użytkowników takich obiektów. Jest to zapewne spowodowane przede wszystkim dodatkowymi kosztami, które się z tym ogrzewaniem wiążą. Nikt z nas nie chce przeznaczać dużej ilości pieniędzy na ogrzewanie domku letniskowego, który odwiedzamy jedynie kilka razy w roku.

OGRZEWANIE KAMIENIC

Rewitalizacja kamienic jest w ostatnich latach bardzo modna. Dawanie ugryzionym zębem czasu budynkom nowego życia to świetny pomysł na poprawienie walorów estetycznych miasta i dobry plan zagospodarowania lekko zapomnianej przestrzeni. Jednak przerabianie starych kamienic na nowoczesne apartamentowce wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

OGRZEWANIE

Wybór odpowiedniego ogrzewania jest jednym z najważniejszych etapów podczas budowy domu. Ogrom możliwości i produktów dostępnych na rynku oraz trudności z podjęciem najlepszej decyzji niejednego inwestora przyprawiły o ból głowy. Przy zakupie istotnym aspektem wydaje się być cena. Niestety niektórzy nie do końca rozumieją, czym jest cena w przypadku inwestycji w instalację grzewczą. Koszty ogrzewania możemy podzielić na dwa etapy – koszt inwestycji i koszt eksploatacji.
phone