folia grzewcza | Heat at Home

FOLIA GRZEWCZA

Wybór odpowiedniego ogrzewania jest jednym z najważniejszych etapów podczas budowy domu. Ogrom możliwości i produktów dostępnych na rynku oraz trudności z podjęciem najlepszej decyzji niejednego inwestora przyprawiły o ból głowy. Przy zakupie istotnym aspektem wydaje się być cena. Niestety niektórzy nie do końca rozumieją, czym jest cena w przypadku inwestycji w instalację grzewczą. Koszty ogrzewania możemy podzielić na dwa etapy – koszt inwestycji i koszt eksploatacji.

 Folia grzewcza Heat-ON to cienki i elastyczny grzejnik elektryczny na podczerwień. Wykorzystuje się go do podłogowego i sufitowego. Jest to idealny system do ogrzewania domu jednorodzinnego, mieszkania czy biura. Stosowane są jako główny system ogrzewania lub wspomagający dogrzanie niektórych pomieszczeń dając komfort ciepłej podłogi.

Nasz produkt to efekt ponad dwuletnich badań oraz doświadczeń z różnymi rodzajami folii grzewczej. Folia Heat On łączy w sobie zalety folii kompozytowej oraz drabinkowej. Nasze rozwiązania są bezpieczne, zdrowe, oszczędne i przede wszystkim ekologiczne. Ogrzewanie to nie emituje żadnych substancji do atmosfery jest ogrzewaniem zeroemisyjnym

phone