WIZJA LOKALNA | Heat at Home

 

DARMOWA WIZJA LOKALNA

Heat at Home | 13 sierpnia, 2020

Zawsze rozpoczynamy nasze działania od konsultacji i dokładnego ustalenia oczekiwań klienta.

Staramy się dopasować do jego wymagań oraz zbudować przejrzystą makietę kolejnych działań.

Inwestor spotyka się z naszym przedstawicielem na terenie budowy i zapoznaje się z każdym elementem planowanej inwestycji. Takie spotkanie trwa od 30 minut do nawet godziny, a wszystko po to, by ustalić najdrobniejszy szczegół współpracy. Bez niedopowiedzeń i niejasności.

Po co robi się wizję lokalną?

Wizja lokalna została zaplanowana, aby dokładnie sprawdzić miejsce inwestycji i dokonać wszystkich niezbędnych pomiarów. Dodatkowo to właśnie podczas niej ustala się, jak wygląda stan usytuowania pomieszczeń, by dobrać odpowiednią ilość termostatów. Następnym krokiem jest wyznaczenie czasu trwania prac i ilości osób potrzebnych do ich wykonania. Nigdy nie zapominamy również zapytać inwestora o wszelkie miejsca stałych zabudów oraz plany zagospodarowania przestrzeni wewnątrz budynku. Ma to dla nas znaczenie. Musimy znać szczegóły, aby wiedzieć, gdzie nie usytuować folii i jak rozmieścić termostaty. Oczywiście przy okazji cierpliwie odpowiadamy na wszystkie nurtujące klienta pytania. Masz prawo wiedzieć, w co inwestujesz, jak będą przebiegały prace oraz poznać sposób montażu i działania naszego ogrzewania. Wizja lokalna to też szansa na kompletną wycenę materiałów, które należy przetransportować na teren budowy oraz zaplanowanie kosztów montażu.

Co wizja lokalna daje klientowi?

Dzięki wizji lokalnej klient przede wszystkim otrzymuje obraz kosztów inwestycji. Wie, jak będzie przebiegał montaż, w jaki sposób wszystko zostanie wykonane. To uspokaja i daje poczucie kontroli nad sytuacją. Dodatkowo wizja lokalna pozwala zminimalizować możliwość popełnienia błędu w doborze ilości folii czy złego usytuowania termostatów. Umożliwia szczegółowe zaplanowanie ułożenia folii i odpowiedniego przeprowadzenia przewodów. To wszystko wpływa na szybkość montażu i sprawne wykonanie pracy. Nasz przedstawiciel, znajdując się na miejscu inwestycji, może poinformować klienta o rzeczywistym poglądzie na stan budynku, w którym ma zostać wykonane ogrzewanie. Bez wizji lokalnej to nie byłoby możliwe.

Jak umówić się na wizję lokalną?

Wizję lokalną zamówić możesz telefonicznie, dzwoniąc pod numer 509 041 370, mailowo, pisząc do l.gorski@heatathome.pl lub poprzez naszego fanpage’a na Facebooku Heat at home. Nie czekaj, poznaj Heat at home. Zapraszamy!

 

phone