KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI 

KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI 

Kominki hybrydowe

 

 

Kominki na pellet i drewno to nowoczesny wybór dla osób, które cenią sobie klimatyczne dodatki do wnętrz, ale również wygodę i komfort użytkowania wybranego systemu ogrzewania. Kominki hybrydowe to doskonały wybór zarówno do domów pasywnych, jak i do domów z rekuperacją.

Kompleksowo dobierzemy i zamontujemy odpowiednie ogrzewanie do Twoich potrzeb

KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI 

Panele ścienne Soffio

 

 

System ściennych paneli Soffio to innowacyjne rozwiązanie w technologii grzewczej dla wszystkich nowo powstających i modernizowanych budynków, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Jest to idealne rozwiązanie w budownictwie tradycyjnym i nowoczesnym, zarówno dla domów murowanych, szkieletowych, ale także odpowiednie dla obiektów remontowanych i modernizowanych.

 

Ogrzewanie na podczerwień

 

 

Folie i maty grzewcze to nowoczesne rozwiązanie w zakresie ogrzewania nowych budynków oraz tych remontowanych. Proces emisji ciepła odbywa się za pośrednictwem promieniowania podczerwonego. 

Zadzwoń do nas

+48 509 041 370

biuro@heatathome.pl

11 Listopada 5A,

95-070 Aleksandrów Łódzki

Na skróty

Przydatne linki

Newsy

KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI 

Kominki i piecyki

 

 

Piece wolnostojące charakteryzujące się nowoczesnych designem i uniwersalnym wykorzystaniem. Wysoka sprawność energetyczna sprawia, że są one idealnym źródłem ciepła zarówno dla domków letniskowych, kamienic, mieszkań oraz domów wyróżniających się różną wielkością.