Zadzwoń do nas

+48 509 041 370

20 października 2022

Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków jako nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie dla Twojego domu

Zastosowanie technologii przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków jest formą wyrażenia troski o stan środowiska naturalnego i odpowiedzialności społecznej. Nie sposób zapomnieć także o mierzalnych korzyściach dla naszego otoczenia oraz gospodarstwa domowego, a więc jego użytkowników. Instalacja zapewnia rzadką harmonię pomiędzy aspektami ekologicznymi oraz pełną funkcjonalnością. Teraz dostępna z serwisem montażowym i długoletnią gwarancją.

 

przydomowa oczyszczalnia ścieków z drenażem

 

Jak to działa?

Odpowiedź na to proste pytanie bardzo często pomijana jest w ofertach usługodawców. Głęboko wierzymy, że prawdziwy fachowiec ma obowiązek dostarczyć kompletny pakiet informacji odnośnie oferowanego produktu. Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków jest alternatywą dla konwencjonalnego składowania nieczystości w zbiornikach bezodpływowych, a sam sposób funkcjonowania opiera się na biologicznych reakcjach. Początkowy etap uwzględnia przesiew dużych elementów, a następnie  odzysk materiału mineralnego przy użyciu specjalnych kanałów. Po procesie sedymentacji następuje właściwa obróbka zanieczyszczeń z wykorzystaniem żywych kultur bakterii. Zdeponowane w ten sposób substancje nakładają się w osadnikach końcowych, a pozostały materiał może zostać ponownie wykorzystany, na przykład do podlania ogrodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nieczystości trafiają do otoczenia w zgodzie z naturą i naszym portfelem. Całość odbywa się samoczynnie, a nasza rola ogranicza się do uzupełniania preparatu bakteryjnego oraz usunięcia zebranego osadu co 9 miesięcy.

To naprawdę takie proste! Napisz do nas i dowiedz się więcej!

 

Dla kogo?

Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków zostały zaprojektowane z myślą o nabywcach świadomych ekonomicznie i ekologicznie. 

 

Ta opcja doskonale sprawdzi się na Twojej działce, jeśli:

 • dbasz o środowisko naturalne swojego sąsiedztwa i spędzasz dużo czasu na odpoczynku w ogrodzie;
 • lubisz rozwiązania praktyczne, a jednocześnie naturalne;
 • chcesz zainwestować jednorazowo i cieszyć się z efektów przez wiele lat;
 • szukasz alternatywny dla przeciętnych propozycji;
 • interesuje Cię mobilna i bezobsługowa instalacja;
 • nie chcesz przepłacać.

Jeżeli choćby jedna z odpowiedzi na  powyższe pytania brzmi twierdząco, to znak, że przydomowa oczyszczalnia ścieków pozytywnie wpłynie na jakość życia lokatorów.

Poznajmy zatem kolejne atuty!

 

 

Eko-siła

Popularność biologicznych oczyszczalni, a zaraz ich największa wartość, wiąże się z doskonałymi zdolnościami adaptacji do otoczenia. Dzięki temu urządzenie jest niezauważalne, a sama praca nie generuje nieprzyjemnych zapachów i drażniących aromatów.  Ciesz się każdą chwilą na świeżym powietrzu, a sąsiedzi z pewnością będą pod wrażeniem neutralności zastosowanej metody.

 

Instrument został zaprojektowany tak, aby wykorzystywać naturalne procesy i reakcje biologiczne. Dla nas oznacza  o, że cała procedura oczyszczania i filtracji nieczystości odbywa się stacjonarnie, a wydalane ścieki nie degradują ziemi. Co więcej, powoduje to, że oczyszczalnia nieustannie pracuje dla Ciebie, a raczej na rzecz bujnego ogrodu. Woda, która jest elementem ciekłych odpadów, użyźnia glebę i aktywnie stymuluję rośliny do wzrostu. Czysta oszczędność!

 

Przydomowa oczyszczalnia biologiczna skutecznie niweluje wszelkie niedogodności użytkowania szamba. Konieczność regularnego wywozu zawartości jest uciążliwa, generuje hałas i bardzo odrzucającą woń, co w rezultacie obniża ogólną atrakcyjność eksploatacji. Liczne wizyty szambiarki to także ogromne ilości wydalanych spalin, które niszczą środowisko naturalne i zwyczajnie degradują stan wdychanego powietrza. Należy wspomnieć także o aspektach finansowych, ponieważ korzystanie z szamba może generować nawet 8- krotnie wyższe opłaty w ujęciu długoterminowym!

 

Chcesz znać pozostałe korzyści? Zadzwoń!

 

 

Innowacja dla ludzi i domu

Nowoczesność rozwiązań mierzona jest ich komfortem, które zapewniają swoim użytkownikom. Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest doskonałym przykładem urządzenia, które nie wymaga dodatkowych nakładów inwestycyjnych oraz czasowych. Cały mechanizm odbywa się automatycznie, a domownicy mogą skupić się na wspólnym grillu ze znajomymi lub odpoczynku w cieniu drzew.

Nowatorstwo w gospodarstwie domowym można osiągnąć również w inny sposób- nawiązując współpracę z doświadczonym partnerem. Firma EKO-BIO to jakość potwierdzona licznymi certyfikatami (EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE®), wyróżnieniami (Eko Inspiracja), aprobatą międzynarodowych organizacji (TÜV SÜD), ale przede wszystkim- setkami przygotowanych realizacji.

 

Warto pamiętać, że prawdziwie innowacyjna firma umożliwia swoim klientom pełen wybór i kompleksowość usług. Szanujemy naszych konsumentów, właśnie dlatego udostępniamy gruntowne wsparcie techniczne i eksperckie, niezależnie od decyzji dotyczącej sposobu montażu oczyszczalni. 

 

Chcesz zainstalować urządzenie samodzielnie? Dostarczymy szczegółową instrukcję oraz fachowe doradztwo, a zamontowanie zbiornika według naszych wskazówek gwarantuje nawet 10 lat gwarancji! Potrzebujesz wsparcia w montażu? Zapewniamy bezpłatny transport, niezbędne materiały oraz elementy, a także profesjonale podłączenie biologicznej oczyszczalni na terenie całej Polski. 

Darmowa i niezobowiązująca wizja lokalna rozwieje wszelkie wątpliwości, bez względu na sposób instalacji! Nasi konsultanci podpowiedzą najlepszą koncepcję zastosowania oraz przedstawią atrakcyjny kosztorys. Wszystko dla Twojej wygody i satysfakcji!

Co zyskujesz?

 • Darmowy transport.
 • 10 lat gwarancji.
 • Wsparcie ekspertów na każdym etapie realizacji zamówienia.
 • Szybki zwrot z inwestycji.
 • Możliwość montażu w trudnych warunkach gruntowych.
 • Jakość poparta certyfikatami i atestami.
 • Mobilność oraz elastyczność instalacji.
 • Polski produkt i doświadczona marka.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły oferty!

biuro@heatathome.pl

11 Listopada 5A,

95-070 Aleksandrów Łódzki

Na skróty

Przydatne linki